mark

м. Київ, проспект Героїв Сталінграду 4, корпус 2

Головна » Центр » Відгуки

Відгуки

“Живе слово” -це надзвичайне лікування,в 65 років вилікував левову частку хвороб:-коксартроз 2ї та 3ї степені (традиційна медицина пропонувала оперативне втручання по заміні суглобів),- кровообігу головного мозку,-підшлункової залози,-щитовидної залози,-нормалізувався артеріальний тиск.
Клініка “Живого слова” Філатовича О.В.-це сонячний острівець здоров’я,любові,добра…Тут отримуєш чудову енергетику,яка сприяє зціленню від багатьох хвороб та вселяє віру та надію в Творця Всесвіту який допомагає знайти свою дорогу в житті.
“Живе слово”-творить життя!!!
Дякую всім працівникам клініки “Живе слово”,а особливо її засновнику та лікарю з великої літери Філатовичу Олександру Володимировичу.

В’ячеслав Сивачук

Мне сейчас 62 года. Всю жизнь страдал головными болями, а потом с возрастом добавились еще проблемы с повышенным давлением. Сейчас уже стаж чтения матриц больше трех лет. О головных болях давно забыл, давление постепенно нормализуется, так как начал читать матрицы на оздоровление сердечно-сосудистой системы.
В клинику пришел по просьбе супруги, сам же и сейчас не до конца понимаю, как работают матрицы, но результат налицо. И хоть становлюсь все старше, но чувствую себя все лучше.

Александр Миронец

Звернувся до центру Живого Слова у лютому 2014. З того часу, якщо виникають якісь негаразди, всією родиною звертаємось тільки в центр. Особисто перевірив дієвість методу, і дійсно, Живе Слово Творить Дива!
На сьогоднішній день практикую Живе Слово кожного дня. Із особистого досвіду скажу, що читання матриць Живого Слова в корні змінив мій спосіб життя та світогляд.
Дуже вдячний центру Живе Слово та особисто Олександру Володимировичу, за його допомогу! Успіхів Вам та Процвітання!

Ярослав Гладкий

У меня Рассеянный склероз. но это пока. местами мне лучше местами не очень. особенно не хорошо становится во время обострений, но это все ведет к выздоровлению. если традиционная медицина не помогает, то есть смысл попробовать такой метод лечения.искренне верю, что я нахожусь на полпути к выздоровлению от болезни, лекарства от которой еще не изобретены.

Александра Голицина

Чільне місце в Україні займає система лікування Живим Словом, автором якої є відомій український дослідник Олександр Володимирович Філатович – випускник Вінницького медичного інституту. Після 15 років багатої медичної практики, він у 1999 році започаткував у м. Києві Медичний центр Живого Слова і протягом майже двох десятиріч успішно застосовує і постійно удосконалює систему лікування людини, в основу якої покладено Правила Творця.
Фундаментом Живого Слова є відтворені Олександром Володимировичем Філатовичем Правила Творення, які подані українською мовою у формі цифрон, звукон, інформосот і енергосот, з подальшою трансформацією їх в систему інформаційних матриць для лікування, оздоровлення та відновлення повноцінної життєдіяльності людини.
Унікальність лікування Живим Словом, полягає в тому, що на відміну від інших сучасних традиційних і нетрадиційних систем і методів лікування хронічних захворювань, ця система дозволяє активізувати структуру та функції кожної клітини, кожного органу і організму людини в цілому на його основних рівнях: духовному, душевному і тілесному, забезпечуючи не тільки повноцінне лікування, але й викорінення хвороби на основних етапах її розвитку, починаючи від кінцевого – матеріалізації і закінчуючи ініціацією, тобто першопричиною її виникнення.
Важливою те, що при лікуванні Живим Словом хворий, в залежності від його самопочуття, може озвучувати інформаційні матриці від одного до трьох раз на день, і тим самим самостійно регулювати час і інтенсивність лікування захворювання.
Лікувальний-оздоровчий ефект Живого Слова досягається за рахунок цілеспрямованого впливу потужного світлового потоку інформаційних матриць на уражену хворобою локальну ділянку організму людини. Завдяки цьому ефект лікування збільшується в тисячі разів, а відтак у тисячі разів прискорюється час одужання хворого.
В кінцевому рахунку, це дозволяє без застосування будь-яких медикаментозних препаратів очищати людські тіла від інформаційного бруду (хронічних захворювань) і заміщувати їх життєтворящими світловими потоками на усіх рівнях життєдіяльності людини.
Обгрунтування науково-практичних засад лікування Живим Словом широко подано в мережі Інтернет, висвітлено Олександром Володимировичем Філатовичем у серії науково-популярних книжок, у його регулярних виступах по телебаченню, але поки послідовників і учнів цієї унікальної системи лікування обмаль. Час ще не прийшов!
Майже двадцятирічний досвід успішного застосування Філатовичем Олександром Володимировичем Живого Слова, переконливо довів, що це унікальна лікувально-оздоровча система, яка дозволила звільнити від хронічних захворювань різної природи і складності понад 12 тис. українських громадян.
За це Вам, Олександре Володимировичу, Велика Шана і Подяка!

Юрій Комар

Проходив лікування простатиту в 2007 р. Результат позитивний. Загальний стан значно покращився. Живе слово дало змогу минулі 10 років жити повноцінним життям. Щиро дякую Олександру Філатовичу за його самовіддану працю, радісні і світлі хвилини спілкування. Бажаю йому міцного здоров`я та успіхів у лікувальній практиці, просвітницькій діяльності.

Валерий Маначинский

Історії одужання

Лікування серцево-судинної системи
«Я перший раз звернувся до лікаря Філатовича, коли мене почав турбувати тиск, гіпертонічна хвороба. Через тиждень лікування у мене тиск був вже 135/75. Я працюю в день фізично 8 годин. Роблю скульптури из дерева. У противогазі, у жару… Раніше мені було дуже важко. А після лікування я себе відчуваю, що я мужчина! Турбувала межреберна невралгія. А зараз ні! Дякую богу, що я знайшов Вас! Дай вам здоровья! »

Коваленко Валентин Мартинович

«У мене був дуже високий тиск – 200, 220…Сахар підіймався. В Центрі Живого Слова моя подруга лікувала тазобедренні та колінні суглоби. Вона практично не ходила. А через певний час відвідування центру вона змогла ходити своїми ногами. От і я звернулась. У мене було запалення щитовидки. Я постійно кашляла. Під час лікування кашель пішов. Також боліла спина, а через місяць читання Матриці біль пішла. Я майже перестала вживати ліки від тиску. Цукор стабілізувався»

Сукач Людмила Василівна

«Були приступи стенокардії. Пройшов лікування і зараз самопочуття чудове. На узі серця показало, що судини серця чисті. Також лікував простату. Були болі, вночі прокидався. Прочитав Матриці, зараз все чудово. »

Прозван Олександр Ігоревич

«Лечился в 2006 году. Была мерцательная аритмия. Боли в сердце. При смене погоды беспокоили. Боли возникали несколько раз в неделю. Сейчас раз в месяц. Раз в два месяца. Мерцательной аритмии нет. »

Прозван Віктор Ігоревич

«Мене годували від тиску пігулками. Мені це не підходило і я звернулася у Центр Живого Слова. Подруга порадила. Прочитала 4 Матриці на очищення судин головного мозку. І я стала як інша людина. Пройшли спазми. Тиск стабілізувався. Також пролікувала остеохондроз. Німіли пальці рук, 5 років це було. Після лікування іноді я відчуваю оніміння…але більш -менш вже нормально. Щиро дякую Вам! Спасибі!»

Ніколаєва Ольга Антонівна

«Я задихалась, бо у мене був інфаркт. Я почала читати тексти Живого Слова, і вже на 4-й день я відчула, що нічого не турбує…серце не болить і задухи немає! Зараз я серце не відчуваю.»

Лисенко Антоніна Борисівна

«У мене було багато проблем. Найбільша – це сосудиста дистонія. Був тиск 160-170…серцебиття, тривога, безсоння. Також були проблеми із травленням, стул поганий був. Зараз я відчуваю себе добре. Серце я майже не відчуваю, нема перебоїв, кишківник працює добре. »

Перегудова Валентинина Миколаївна

«Я профессиональный психолог. Помогаю людям. Но сама долго не могла найти, кто бы мне помог. Пока не включила интернет . Меня беспокоила щитовидка, была большая киста, дикие головные боли, отдышка. Возникали часто приступы гипертонии. Сразу, как я начала читать, ощутила облегчение во всем организме. Давление стабилизировалось, восстановилась работоспособность. Я год не работала, а сейчас вернулась к работе. Благодарю вас, вы просто чудо! »

Ющенко Любов Михайлівна

«У центр Живого Слова я звернулась, побачивши по телебаченню Олександра Володимировича. У мене були проблеми із щитовидкою. Я лікувалася Ель-Тіроксином, але після року лікування у мене крім щитовидки з’явились проблеми із серцем. Лікарі сказали ставити кардіостимулятор. Також турбувала бронхіальна астма. Але лікування виявилось вдалим, вдалося прибрати астму, вилікувати серце та щитовидку! Я безмежно вдячна Лікарю Філатовичу! »

Головатюк Лариса Василівна

«Мене постійно турбувала стенокардія протягом 5-ти років. Тиск був 150/100. Боявся фізичних навантажень. Дружина побачила по телевізору Лікаря Філатовича і запропонувала звернутись. Я послухав її і почав читати. Відразу відчув полегшення. Скинув вагу, був 105 кг, зараз 82. Нормалізувалась робота нирок, я став працювати фізично. Живу без таблеток, друзі кажуть, що з мене єнергія просто пре! »

Безушко Іван Петрович

«Вперше звернулась у 2006 році. Довго лікувалась препаратами, пила анаболіки. Хворіла з початку 90-х років. Через півроку лікування у Живому Слові позбавилась гастриту та тахікардії. Тиск зараз 110/70. Почуваю себе добре.»

Стратій Ярослава Михайлівна

«Минулого року я просто злягла на декілька днів.Пішла в лаболаторію, зробила аналізи і зрозуміла, що ревматоїдна проба зашкалює. Була задуха, енцефалопатія. Про центр Живого Слова я знайшла у інтернеті і відразу звернулась. Спасибі Олександру Володимировичу за його методику, я відчула великі зміни, відновився серцевий клапан та вилікувала обструктивний бронхіт.»

Петровська Ніна Іванівна

«У мене було ускладнення після операції на суглобі. Були страшні болі, я погано ходив. Коли я звернувся у ваш центр і отримав програми на лікування суглобів., вже на 3-4 Матриці почав ходити. Болі відсутні, хожу нормально.»

Корнійчук Анатолій Григорович

«Ставили диагноз – недостаточность митрального клапана. Аритмия у меня была, тахикардия. Иногда я не могла даже посчитать пульс. Давление было под 140. Улучшения начались с 4-й матрицы. Я была счастлива, так как смогла подниматься по ступенькам и стоять в транспорте. Сердце сейчас не ощущаю! »

Дрьомова Алла Василівна

«Мене направив сюди брат. У мене була безвихідь. Втрачала свідомість, було порушення кровопливу головного мозку. Втрачала пам’ять…Їла по 10 пігулок у день. Після лікування серце працює, запаморочень немає! Спасибі Вам!»

Соловіцька Віра Андріївна

«Був високий тиск, пила пігулки. Зараз голова не болить, відчуваю себе нормально. Друга проблема – сердце зжималося! Зараз нічого не турбує, роблю біля хати все на світі! »

Стеценко Ганна Андріївна

«Меня беспокоили проблемы с сердцем, аритмия, тахикардия. 120 ударов было. Болела с 2006 года. Пришла в Вам, начала читать Матрицы. Со второго дня чтения резко стало намного лучше. Чудо! Уменьшилось сердцебиение. С каждым днем становилось все лучше и лучше. Сейчас все хорошо, я полностью работоспособна !»

Сова Валентина Вікторівна

«У мене були проблеми з серцем. Почалась аритмія, задуха. На уроці зі мною стався приступ. У лікарні сказали, що я здорова. Але родичі порадили мені звернутись у центр Живого Слова. Десь через місяць лікування мені вже стало краще. А до цього мені важко було, задуха була, слабкість, втрата свідомості. Зараз я можу навчатися і життєрадісна!»

Рубашевська Валерія Павлівна

«Хворію я давно. Дуже боліли коліна, ноги. Але почали лікувати спочатку серце, судини головного мозку. Тижднями боліла голова, ліки мало допомогали. Ноги не могла зігнути. Без підтримки не могла ходити. Після другої Матриці я відчула полегшення, голова не боліла, а як читала Матрицю на коліна, плакала від болі! Таке було загострення – бо почав відновлюватись кровообіг суглобів! Потім біль покинула мене, зараз коліна не турбують! Я дуже вдячна. »

Шиленок Віра Петрівна

«Меня беспокоило высокое давление, отдышка, головокружение. Давление было и 165, и 200..лежала в больницах. Ставили Паркинсона. Но сейчас, после лечения, ушел тремор рук, головокружение ушло. Остеохондроз подлечился. Чувствую себя прекрасно! Спасибо Вам»

Ковальова Лідія Василівна

«У мене дуже важко було з серцем. І ішемічна, і аритмія…я могла пройти одну зупинку – відчувала задишку. Не могла ходити по сходам. Років 7 я хворіла. Вживала пігулки. Звернулась у центр, і вже через 2 місяця мені вже стало по іншому. Пропала задуха, перестала боятися сходинок. Зараз серце не відчуваю!»

Мишко Тетяна Іванівна

« Про Живе Слово мені розповіли у лікарні. Я лежала там з інфарктами. Після інфаркту я задихалась, була сильна задуха. Проходила лише декілька метрів…Я прочитала одну Матрицю і мені відразу стало трохи легше. А після другої задуха відступила. Під час лікування значних загострень не було, а після курсу лікування на серце я перестала його відчувати! Ходжу до електрички, серце не болить, задухи немає!Дуже дякую Олександру Володимировичу»

Лаговська Надія Самуїлівна

« В Центр Живого Слова я у 2005 році прийшов. Мене турбував тиск, болі у серці. Задуха була, бляшки у коронарній аорті. Після лікування бляшки повністю розчинились. Також я лікував нирки- пісок та камінчики повністю вийшли. Відчуваю себе добре!»

Романовський Роман Дмитрович

«Був у мене сильний артеріальний тиск. Сильні головні болі, запаморочення. Майже щодня. Лікарі пропонували лікування, яке мене не задовольняло. Пролікувався у Центрі Живого Слова. Тиск нормалізувався, голова не болить. Підлікував серце, мене перестала турбувати брадикардія, задуха пішла, працездатність повернулась! »

Плескач Олександр Сергійович

«Побачила про Олександра Володимировича по телевізору. Мені сподобалось, що не треба пити ліки! У мене були головні болі, тиск піднімався до 180, перебої у серці. Голова боліла по 2-3 години у день. До лікування болів хребет, а після – я про болі вже забула! Обстеження показали, що серце у нормі, аритмія пропала, головні болі повністю припинилися. »

Степура Євгенія Микитівна

«В центр я пришла с воспалением почек и легких. Проблемы начали выскакивать одна за другой. Мне тяжело было ходить, дышать… я думала это легкие, а оказалось – проблемы с сердцем. Когда я пролечила сердце, мне стало намного лучше. И я начала лечиться дальше. Восстановили почки, легкие. Работоспособность восстановилась в 5 раз по сравнению с тем, что было. »

Чурікова Валентина Миколаївна

«Я обратилась в мед. Центр Живого Слова, потому что чувствовала себя ужасно. Думала, что умираю…Высокое давление, страшная бессонница. Был нейроцистит. Сильная боль была. Я не знала то делать! Также страдала геморроем . Был целый букет! А после лечения – я здоровый человек! Я похудела, я бегаю, хожу. Давление уже год не меряю! Нет повода. »

Ковальова Алла Вікторівна

«У мене був інфаркт. Лікування у лікарні не помогло. Мені знайома порадила Центр Живого Слова. І я почав лікуватися. Починаючи з 5-го дня було полегшення. Серце не болить, задуха пішла! Ходжу по 3 кілометри без зупинки.»

Лаговський Леон Якович

«На обліку терапевта по гіпертонії я з 1989 року. 280/120 був тиск. Також проблеми з щитовидною були, вживала гормони. А також з’явилась фібріома. В 2013 року я почала лікуватися. Спершу лікувала судини мозку, місяців через 5 зникли запаморочення. Далі дійшли до тиску – після лікування тиск 120/80! Я зараз можу працювати, відчуваю себе нормально!»

Степова Віра Семенівна

«Мені було дуже погано, давило у грудях. Вночі не могла спати. Перенесла інфаркт. Під час лікування у лікарні ще й знайшли цукровий діабет. Була слабкість, боліла дуже голова, втрачала слух. Почала читати Живе Слово. Дуже вірила у лікування. Як прочитала 3-тю Матрицю, вже почала ходити вгору без задухи, стабілізувався тиск. 120/90. На кардіограмі зник рубець після інфаркту»

Коваленко Ольга Степанівна

«У меня стоял вопрос об операции на сердце. Перенесла два инфаркта. Было сложно. Пила кучу препаратов. Тяжело было ходить. Спазмы в горле появлялись. Начала читать Матрицы. С каждой Матрицей состояние улучшается. Я делала ремонт, хожу пешком. Кардиограмма стала лучше. Сейчас состояние намного лучше. Потребности в шунтировании нет! »

Петровська Ольга Леонтіївна

« Аритмия меня будила ночью. По несколько часов это длилось. Вторая проблема – начинала внезапно болеть голова. Болела так сильно, что я переставала видеть…Еще были узлы в щитовидке. Врачи ее прооперировали, и я принимала Ель-Тироксин. Чувствовала себя плохо, очень уставала. Прочитала две Матрицы, и постепенно аритмия меня покинула. Год уже не беспокоит. Давление нормальное. »

Міщенко Світлана Павлівна
Лікування головного мозку
« У меня случился микроинсульт. Были очень большие судороги, скачки артериального давления… Мы лечили все, что связно с энцефалопатией, сосуды лечили. У меня растворились бляшки атеросклеротические. Также мы прошли курс лечения щитовидной железы. Но больше всего меня беспокоила нога – я не могла ходить! После лечения я нормально хожу, езжу, летаю на самолете, занимаюсь разными делами. Считаю, что со своими проблемами человек должен работать сам. И вот с помощью Александра Владимировича это можно сделать. »

Окопова Рогнеда Миколаївна

«Традиційна медицина мені не допомагала. У мене була судинна дистонія, це проявлялося головними болями, запамороченнями. Постійно хотілося спати. Також були проблеми із хребтом та шлунком, що відображалося висипами на шкірі а також я не могла їсти багато різних продуктів – жирне і т. д. Після лікування я маю гарні результати, я можу дозволяти собі їсти їжу, яку хочу, також відчуваю прилив сил, хочеться творити добро!»

Тертична Юлія Василівна

«Пробував різні методи лікування, але результату не було. Потрапив до Олександра Володимировича. Отримав Матриці для лікування хребта та судин головного мозку. Результат був хороший. Позбавився вегетосудинної дистонії, відновилась робота нирок. »

Кузьменко Анатолій Петрович

«Почала боліти голова, паморочилась. Спочатку нечасто, потім щодня боліла, особливо при фізичних навантаженнях. Зробили МРТ і виявили новоутворення – доброякісну пухлину головного мозку. Хірурги порадили операцію, але я не міг наважитись. Я почав читати, другий, третій день…і я відчув легкість, енергію , хотілося сміятися, пригати! І з цього моменту хвороба почала відступати. Симптоми пішли. Я відчуваю себе абсолютно здоровим, займаюсь спортом, я женився, і мої справи пішли значно краще!Дякую Олександру Філатовичу за таке зцілення!»

Друкаров Дмитро Маркович

«Давление было сильное, сосуды сжимало…После первого курса мне стало лучше. Также аппетит улучшился. Раньше меня с утра поддашнивало, а сейчас нет. Я стала активно работать на даче! А раньше было тяжело. Я даже не могу сказать таких слов, чтобы выразить вам благодарность! »

Цибенко Олена Петрівна

«Турбувала відсутність сил, енергії.. А після Матриць є енергія, я багато працюю Я пила ліки від головного болю. А також була проблема з щитовидною залозою, лікувала хребет та суглоби. Страшенно боліли коліна, а тепер не болять! »

Кукунова Ірина Миколаївна

«Поставили діагноз цукровій діабет. У Центрі Живого Слова я спочатку лікував судини головного мозку. Прочитав три Матриці на хребет. Ногу не тягну більше. Також була гангрена на пальці нозі, після прочитання Матриць рана почала затягуватись. З’явилась більша працездатність, зникли головокружіння. »

Галанцев Геннадій Миколайович

« У меня сильно падал гемоглобин, была миома матки, кровотечения. Также вегетососудистая дистония, арахноэнцефалит. Мы пролечили миому, раньше были кровотечения, я из дому выйти не могла! Теперь их нет. »

Грицанюк Наталія Володимирівна

«До лікування була важкість шлунку. Після читання важкості не стало, Пропали головні болі. Можу вчитися, ходжу на пари, займаюсь спортом. »

Безушко Віра Григорівна, Петро Іванович

«Народився син, при народженні були проблеми –був обвитий пуповиною. Дитина практично не спала, плакала. Після лікування дитина почала спати. Також лікували кишківник, дисбактеріоз. Зараз дитина може їсти усе. »

Костенко Владислав

«Меня мучали головные боли с детства.Пила кучу препаратов. Конечно, доктор выписал мне много Матриц…Я начала читать, и через два месяца головные боли меня покинули. Потом у меня еще болела спина. Тоже с детства. Болела поясница. Ишеорадикулит. После лечения в центре все прошло. »

Тупало Лідія Яківна

«Были проблемы со спиной. Но сначала мы начали лечить сосуды головного мозга. Лечение проходило непросто, бросало в пот. Но потом появилась энергия и силы. Дальше я лечила гипофиз и аутоиммунный тиреоидит. После лечения чувствую себя хорошо, большое Вам спасибо и успехов! »

Ніколаєнко Валентна Павлівна

«Дізналася я про центр Живого Слова. від своєї куми. У мене у дочки була епілепсія.. Звернулися ми до Олександра Володимировича у 2007 році. У дитини були великі судороги, дитина була замкнена… Я читала їй щодня матриці. Зараз Софії 5 років, епілепсії немає.»

Попелюк Світлана Миколаївна

«Були головокружіння, слабкість, не могла працювати. Але я почала читати Матриці, стан покращився. Голова працює як положено. Ще була стенокардія, дихати важко було. Взяла програмки, почитала, покращення 100% »

Кравченко Людмила Григорівна

«Был рассеяный склероз, врачи такое не лечат. Я прочитала 10 Матриц и на два года забыла про склероз. А потом я забеременела. И на 6-й неделе появилась угроза выкидыша. Врачи предложили колоть гормоны. И я опять пришла в центр Живого Слова. С 3-го дня у меня прекратились боли и угроза выкидыша ушла на 12-й день. Выносила и родила здорового ребенка!»

Скібнєва Вікторія Володимирівна

«Меня беспокоили головные боли , плохой сон. В результате лечения улучшился сон, прошли головные боли. Давление было повышенное. Сейчас оно 110/80. Стала более энергичной!»

Москаленко Вікторія Вікторівна

« У мене трапився мікроінсульт. Я лежав на стаціонарі під капельницею, але стан не дуже поліпшився. Мене у центр привезли, ходити я не міг, розмовляти також, рука не функціонувала. Дали мені Матриці, я відчитав усі. Зараз мій стан – небо і земля! Як бачите – сам прийшов, говорю нормально, можу писати. »

Галанцев Микола Миколайович

«У меня был коксартроз, сахарный диабет, энцефалопатия. Но вот уже на протяжении трех кварталов после лечения я не пью таблетки. Также намного лучше стало с суставами, я сплю нормально. Продолжаю лечение, надеюсь и дальше все будет хорошо»

Плетньова Ніна Аркадіївна

«Звернулась в мед.центр у 2012 році. У мене був інсульт, арахноїдит. Сильні головні болі, запаморочення, тошнота, не чула на вухо. Після початку лікування на 6-й день болі пройшли. Через місяць я перестала пити будь-які ліки. Працюю на роботі з ранку і до вечора! Почуваю себе добре. Дякую Вам!»

Припатень Олена Володимирівна

«Був у мене дуже важкий стан. В 2006 році звернулася. Дуже кружилась голова, скакав тиск. Я почала читати. Всі проблеми почали проходити. Підшлункова перестала турбувати, щитоподібна залоза стала нормальною. Стала спокійнішою, спати нормально стала. Раніше не могла працювати на городі через хребет, а зараз працюю!.»

Зелененко Олена Володимирівна

«Олександр Володимирович мені дуже допоміг. Я не міг зігнутися. Зробили томограму, і вона показала, що в мене є і стенози, і хребцеві грижі. Після прочитання Матриць мені стало легше. Я вільно згинаюсь, можу рухатись нормально. Здоров’я Вам! »

Жиловський Володимир Іванович

«Я не могла работать после инсульта. И когда я только услышала, что лечат словом, сразу решила обратиться! Были частые приступы, голова не работала, руки и ноги не работали. Я ходила в больницу, делала уколы…Начала читать Матрицы Живого Слова. И сразу у меня появилась работоспособность, огромное желание работать! »

Галкова Лариса Олександрівна

«Треба було рятувати судини головного мозку. Лікарі сказали, що вони дуже звужились, сонна артерія була стенозована на 70 %. Я приїхала до Вас і почала лікування. Спершу була температура 38,5, але потім все пройшло. Я по сей день почуваю себе нормально. Зробила після лікування обстеження – бляшки зникли!»

Кравець Лідія Григорівна

«Был шум в голове, в ушах. Работоспособности не было, потому что меня шатало из стороны в сторону, голова кружилась. Стеноз позвоночной артерии был на 80%. Врачи предлагали оперативное вмешательство. Я начал читать Матрицы. После месяца лечения состояние мое улучшилось. Я также лечил щитовидку, узлы там были. Без оперативного вмешательства возобновилось кровообращение головного мозга. Дякую! »

Куляс Василь Петрович

«У мене було дуже багато проблем – було безсоння. Спала по 20 хвилин всього…Через декілька місяців після лікування стала спати повноцінно. Також кружилась голова, порушення координації рухів. Голова боліла. І після лікування це також пройшло. »

Коваль Людмила Гаврилівна

«Мене направив сюди брат. У мене була безвихідь. Втрачала свідомість, було порушення кровопливу головного мозку. Втрачала пам’ять…Їла по 10 пігулок у день. Після лікування серце працює, запаморочень немає! Спасибі Вам!»

Соловіцька Віра Андріївна

«Хворію я давно. Дуже боліли коліна, ноги. Але почали лікувати спочатку серце, судини головного мозку. Тижднями боліла голова, ліки мало допомогали. Ноги не могла зігнути. Без підтримки не могла ходити. Після другої Матриці я відчула полегшення, голова не боліла, а як читала Матрицю на коліна, плакала від болі! Таке було загострення – бо почав відновлюватись кровообіг суглобів! Потім біль покинула мене, зараз коліна не турбують! Я дуже вдячна »

Шиленок Віра Петрівна

«Меня беспокоило высокое давление, отдышка, головокружение. Давление было и 165, и 200..лежала в больницах. Ставили Паркинсона. Но сейчас, после лечения, ушел тремор рук, головокружение ушло. Остеохондроз подлечился. Чувствую себя прекрасно! Спасибо Вам

Ковальова Лідія Василівна

«У Центр звернулась з приводу безсоння. Стан був дуже виснажений. Я працюю бухгалтером, постійне навантаження, стресс…Як почала лікуватися у Центрі Живого Слова, лікар Філатович дав мені Матриці на щитовидну залозу, на судини. Зараз я працездатна та щаслива! »

Школьна Мар’яна Василівна

«Я в центр Живого Слова привела мужа. У него была проблема с почками. Очень серьезная. Он лечился у доктора Филатовича, его состояние нормализовалось. И я вот тоже решила прийти. Оказалось, что у меня тоже проблемы. С сосудами головного мозга. Также мочеполовая система, спина. Я прочитала все рекомендуемые Матрицы. Головные боли отступили, спина тоже не болит. »

Недолюк Олена Володимирівна

«Я звернулася у Центр Живого Слова тому, що були сильні головокружіння. Були порушення координації рухів. Це було постійно. Ми почали працювати із судинами головного мозку. Зразу, як прочитала перші Матриці, відчула полегшення. Потім ми працювали із щитовидною залозою. Зараз працездатність нормальна, я ніколи не відчувала такого ефекту! Більше ніде окрім Центру Живого Слова лікуватися не буду! »

Камінська Ганна Іванівна

«Ми довгий час лікувалися у різних закладах. Донька не могла ходити до школи, жалувалась на сильні головні болі та болі у животі. Не знали вже, які спазмолітики їй давати. Дитина не могла вчитись! Покращення прийшло через місяць читання Живого Слова. Живіт теж більше не болить. Дитина щаслива, і мама, і тато! »

Демченко Людмила Миколаївна, Головко Маргарита Владиславівна

« В Центр Живого Слова я у 2005 році прийшов. Мене турбував тиск, болі у серці. Задуха була, бляшки у коронарній аорті. Після лікування бляшки повністю розчинились. Також я лікував нирки- пісок та камінчики повністю вийшли. Відчуваю себе добре!»

Романовський Роман Дмитрович

«У меня были очень сильные головные боли, до потери сознания. Никакие методы не помагали. Александр Владимирович дал мне Марицы. В течении полутора месяцев я читала Матрицы. Головокружение и головные боли прошли! Еще лечила щитовидку, там были узелки. Тоже дали мне Матрицы, я прочла. И после лечения узи не показало ничего! Я очень рада»

Дородна Ліна Василівна

«Беспокоили меня приступы головной боли. Это было связано с давлением. Приступ проявлялся головокружением, пропадало зрение, потом оно возвращалось и начиналась ужасная головная боль. Болела я больше 20 лет…Я прочитала все назначенные Матрицы, сейчас головных болей нет, давление тоже в норме. »

Огурцова Любов Степанівна

«Меня беспокоили сильные головные боли, я даже сознание теряла, также болела спина . Неоднократно лечилась, ничего не помогало. Сильно падало зрение. Давление было высокое. Начала читать Матрицы. Сначала эффекта не замечала, но потом осознала, что не пью лекарства от давления! И голова постепенно перестала болеть. Появилась энергия, работоспособность. »

Єрмілова Тетяна Миколаївна

« Хворію я з 1986 року. Звернулась до Центру Живого Слова із проблемами щитоподібної залози, я вживала гормони. А також судини головного мозку були не в порядку. Стан був – і головокружіння, і стояти не могла. Після лікування перестала боліти голова, зникли усі симптоми »

Степова Віра Семенівна

«Прийшла я до Олександра Володимировича у дуже важкому стані після ішемічного інсульту. Я не могла дихати, були дуже сильні набряки, що були закладені вуха. Була алергія на холод, але антигістамінні препарати допомагали тимчасово. Була постійна велика слабкість, хотілося спати. А зараз, після лікування, я себе нормально почуваю! Під час лікування відновились обидві півкулі мозку, артерії мозку, відновилося кровопостачання. Олександре Володимировичу, я дуже вдячна Вам! »

Ганзіна Тетяна Іванівна

«Звернулась я у Центр із проблемами дисплазії шийки матки, єндометріозом, вегето-судинною дистонією…Після того, як я почитала Матриці, мені зразу стало легше. А через 50 днів я зробила узі, і показало, шо єндометріозу нема!Дисплазія також зажила. Було також каміння у нирці, і також після лікування Матрицями каміння пішло. При чому абсолютно безболісно. Вегето-судинна дистонія також мене покинула дуже швидко. »

Ратушна Людмила Іванівна

«У зв’язку із хворобою свого сина втратила також своє здоров’я. Але коли залишилась одна, почала займатися своїм здоров’ям. У традиційну медицину не вірю, тому звернулася до Олександра Володимировича. Тут я завжди одержую допомогу. І тиск я тут підлікувала, і остеохондроз, і підшлункову. Я маю гарній успіх і можу тільки подякувати пану Філатовичу за допомогу! »

Губська Алла Іванівна

« Пришел в центр Живого Слова я с проблемами головного мозга, сосудистая система, артериальное давление повышалось. До 180 подскакивало. Также были боли в кишечнике, проблемы с печенью. В течении чтения Матриц мои проблемы ушли. Я забыл про головные боли, давление нормальное, боли в желудке перестали беспокоить. »

Валовий Олександр Іванович
Лікування хребта
«Бесконечно болела спина! Я чувствовала каждое движение, каждый шаг! Я теряла ориентацию в пространстве…переходя через дорогу не могла сориентироваться! Я начала читать эти тексты Живого Слова, это тексты совершенно потрясающего качества! Я быстро выучила все тексты и мы начали лечить позвоночник. Ушли проблемы со спиной, пропала вегетососудистая дистония, появилась бодрость и работоспособность! Работаю по 15 часов в день! Я очень рада и спасибо Вам!»

Александрова Катерина

«Турбував хребет і головний мозок, щитовидна залоза. Були запаморочення, головні болі, спазми, я погано бачила. Після лікування більше нема спазмів, немає раздротованості, бачу краще. Спина перестала боліти, а у минулому році я лежала!. »

Доценко Олена Іванівна

«Турбували головна біль, хребет. Голова нила, боліла шия, плечі, все було стиснуто. Після різких рухів були запаморочення. Як я пройшов програми по хребту, у мене зразу і голову відпустило, але було сильне загострення – було дуже важко! Я кинув і пити, і курити. Після курсу лікування усе стало по іншому!дуже дякую Вам.»

Янченко Геннадій Петрович

«У меня с детства были головные боли. Также меня до лечения беспокоил позвоночник – трудно было наклоняться, тянущие боли. Прочитала Матрицы для позвоночника. Сначала все стало еще больше болеть, но потом я почувствовала облегчение. Также перестала болеть голова. Теперь я здорова, Желаю Вам тоже здоровья!»

Недолюк Олена Володимирівна

«У мене були і стенози, і хребцеві грижі. Після того, як я прочитав Матриці, мені стало легше. Я зараз вільно згинаюсь, можу зашнуруватися, все можу!»

Жиловський Володимир Іванович

« До центру звернулася, бо було дуже сильне загострення грудного відділу хребта, не могла дихати, дуже боляче. Потратила дуже великі гроші на лікування, ще й отримала побічну дію від ліків. Але через три тижні мені знову стало погано дихати. Я почитала Матриці, мені стало краще. Читала також на шлунковий тракт, дуже мені допомогло. »

Брижак Валентина Давидівна

«Боліла спина, кожен день, підіймався тиск. Що тільки не робила, нічого не допомагало. Лікувала спершу всі органи, лікування давалося важко. Але я продовжувала, і через 9 місяців після початку лікування перестала боліти спина. Зараз працюю на дачі, все роблю .»

Соколова Лариса Василівна

«Мій стан став дуже важкий, я викладач музики у школі, викладаю 30 років. Почалися проблеми з хребтом. Були дуже тяжкі болі, я не могла пересуватися по квартирі. Але завдяки Олександру Володимировичу я зараз позбулася цієї проблеми. Зараз, якщо знову починає турбувати спина, я відразу перечитую Матриці, і все проходить. Також пролікувала тут серце та тиск. Я Вам дуже вдячна!»

Котовська Валентина Дмитрівна

«Мені дуже сподобався цей метод, бо не треба приймати ліки. Мене турбували головні болі, тиск, хребет . Я не могла спати вночі, були сильні болі у кістках, кульшових суглобах. Але зараз я забула про ці болі! Я багато працюю на дачі. Серце та голова також не турбує. »

Степура Євгенія Микитівна

«Мене турбувала вегето-судинна дистонія, мерзли ноги. Треба було гріти у ванночці. Також болів хребет протягом багатьох років. Постійно виникало запалення яєчників на фоні переохолодження. Я пройшла курс лікування і мої проблеми відступили. Спина перестала боліти, працездатність нормалізувалась. Ерозія зажила, зараз відчуваю себе здоровою.»

Бойко Лариса Андріївна

« Меня беспокоил целый набор болячек. Подагра, боль в спине-позвоночные грыжи, боль желудке. Боль была острейшая, как будто забили кол. Не нагнуться, не присесть. Была сильная слабость. После курса лечения боли начали уходить. Сейчас совсем другое состояние, страшно вспоминать о том, какое оно было. »

Дородний Дмитро Юрійович

«Я пришел с проблемами головного мозга, повышением давления, остеохондрозом. Принимал таблетки. Во время работы со мной обнаружились и другие проблемы – с кишечником и поджелудочной. Я прочитал больше 9 Матриц, и состояние мое значительно улучшилось. Могу кушать все, и жирное тоже. Позвоночник тоже не беспокоит – тянущие боли ушли. »

Валовий Олександр Іванович

«Звернулася в центр Живого Слова, бо сильно боліла голова, не могла працювати. Почала читати Матриці на головний мозок і буквально після першої програми перестала боліти голова. Друга проблема – була грижа у поперековій ділянці спини. Я не могла вставати, лежала у ліжку…З 6-го дня читання мене почало попускати. Почала ходити, рухатись. Проблем після того не виникало! »

Лобань Ірина В’ячеславівна

«У чоловіка дуже болів дуже хребет, не міг ходити ногами. Лікарі сказали робити операції. Але у такому віці це дуже небезпечно. Тому я звернулася у цей центр. Дід був на костилях вже. Почитав він Матриці, костиля покинув. Я також почала лікуватись, хребет мій також перестав турбувати, а також коліна перестати боліти.»

«Прийшла я із проблемою дисплазії ендометрію. Пропонували лікарі операцію, але я відмовлялась. Після лікування усе прийшло до норми, ніби нічого і не було! Наступним лікуванням було проблем печінки. Пролікували її повністю, усе стало добре. Потім лікували підшлункову залозу, пародонтоз. А також у мене були проблеми із зором – ретинопатія. На сьогоднішній день я читаю самий дрібний шрифт, окуляри мені непотрібні! Також відновили серце, були проблеми з легенями – я багато років працювала з феноло-формальдегідними смолами – деревообробка. Коли я читала, виходило під час читання матриць багато мокротиння, усі ті смоли, що накопичувалися у легенях за роки, почали виходити! »

Петрик Світлана Миколаївна
Лікування дихальної системи
« Спочатку я читав лікувальні Матриці для відновлення рото-та носоглотки. Я з дитинства не міг дихати носом, він був постійно закладений. Після лікуванні всі ці проблеми відійшли, і я нарешті почав нормально дихати носом. Також лікували хребет, грудну и поперекову ділянку. Зараз нічого не болить та не турбує. Я можу повноцінно рухатись»

Назаренко Денис

«Спочатку було лікування судин головного мозку. Турбували головні болі та запаморочення. Лікувальний процесс розпочався із загострення. Були висипи, дуже інтенсивні. Але разом з тим почали відновлюватись різні органосистеми- шлунок, імунна система. Далі Олександр Володимирович дав меня Матриці на органи дихання – теж було загострення, температура. Але потім бронхи почали очищуватись –виходило багато мокротиння! Було важко…Далі пішло полегшення. Дякую!»

Шишканова Ірина Григорівна

«Традицийні методи мало допомагали мені. Турбували запаморочення, вночі в пот бросало, безсоння було. Зробив узі- була збільшена щитовидна. Я почав читати Матриці і відразу почав себе почувати краще. Приступи припинилися, я став краще спати, відновилась працездатність. Ще лікував бронхіт, результат також хороший. »

Дзюба Валерій Петрович

«Лікували ми доньку Софію. У неї був хронічний панкріотит, болі у шлунку. Після лікування набагато кращий стан, ліки вона не вживає, болей немає. Я, як мама, дуже задоволена, дякую Вам! Потім я привела сюди молодшого сина. Турбував назофарингіт, тонзиліт. Постійно закладений ніс. Після першої Матриці дитині стало легше, а згодом став легко дихати носом. Миндалини зменшились.»

Куделя Оксана Петрівна

«У сина виникла проблема – обструктивний бронхіт, бронхоспазм. Дитина була у важкому стані, лікарі почати колоти ліки, гормони. Ми бігом в центр Живого Слова, почали читати Матриці. Слава Богу, все минуло! Потім лікували алергію, прочитали 4-ри Матриці. Тіло очистилось, алергії нема. »

Попелюк Світлана , Син Олексій

«У мене стався спонтанний пневмоторакс. Була тупа біль під ключицею. Було порушення дихання. Лікарі зробили операцію, резекція 1/7 легені. А потім я звернувся у Центр Живого Слова. Пролікував легені та серце. Зараз усе гаразд! Робив обстеження – лікарі також це підтвердили. »

Красильчук Володимир Ярославович

«При физических и психологических загрузках мне было очень тяжело. Саркоидоз легких. Поражена была вся лимфосистема –легкие, желудок, селезенка, кожа. Я всю жизнь принимала препараты. Когда начала читать Матрицы, были небольшие обострения- кашель, отдышка, но в общем я начала чувствовать улучшение. После курса лечения я сделала повторные анализы – врач был удивлен – он такого не встречал в своей практике! Мои обследования были очень хорошие. Саркоидоза нет.»

Калашнік Лариса Миколаївна

« Я 15 лет на группе инвалидности по бронхиальной астме. Но сейчас я себя чувствую замечательно. До начала лечения я пользовалась ингаляторами через каждых 2-3 часа. Но после курса Матриц забыла про ингалятор –просто перестала им пользоваться! Также пролечила сосуды головного мозга и сердце. Моя жизнь преобразилась, наполнилась новыми красками! »

Шептицька Ріта Миколаївна

«Астмою хворіла з 7 років. Була дуже тяжка форма, гормонозалежна. Приймала таблетки. Коли почала читати, стало набагато краще. Перестала користуватися інгаляторами. Також пролікувала тут серце та щитовидну залозу. »

Головатюк Лариса Василівна

«Протягом 9 років мене турбували хронічні проблем из носоглоткую. Постійна нежить, реакція на протяги. Було постійне закладення носа, біль у гайморових пазухах. Гайморити були по декілька разів на рік. Після лікування я відчуваю себе здоровішою. Дихання гарне, нема ніяких нарікань!»

Безушко Марія Іванівна

« У мене був хронічний бронхіт. При кожному похолоданні я кашляла. Лікарі не допомагали. Читала Матриці на запалення щитовидної залози, і вже тоді пішло очищення, почало відходити мокротиння. Прочитала матриці на бронхіт, і я перестала кашляти, бронхіт відійшов. »

Улитько Раїса Петрівна

«У сына после скарлатины начались проблемы – он сильно храпел. Врачи сказали удалять аденоиды. Вы дали матрицу. На 4-й денье ребенок перестал храпеть, начал нормально дышать. Через 20 дней ребенок дышит носом, храпа нету »

Анкудович Марина Генадіївна

«Я дуже запустила бронхіт. Кашляла два роки, почалися хрипи, бронхоспазми. Я почала задихатися…Приймала ліки, але бронхіт не покидав. Я місяць спала сидячи! Коли прочитала першу Матрицю, самопочуття сильно змінилося – я нормально сплю, нормально дихаю! »

Камінська Ганна Іванівна

«Было воспаление легких, плевропневмония. Я прочитала первую Матрицу – появилась энергия, сила, пошло откашливание мокроты. После 7 дней лечения – чистые легкие. Появилось желание жить!»

Ходаківська Діна Валентинівна

«В центр я пришла с воспалением почек и легких. Проблемы начали выскакивать одна за другой. Мне тяжело было ходить, дышать… я думала это легкие, а оказалось – проблемы с сердцем. Когда я пролечила сердце, мне стало намного лучше. И я начала лечиться дальше. Восстановили почки, легкие. Работоспособность восстановилась в 5 раз по сравнению с тем, что было. »

Чурікова Валентина Миколаївна

«Пришла в дуже важкому стані, медицина не допомогала. Я не могла дихати, були дуже сильні набряки. Вуха були закладені, не могла ковтнути. Алергія на холод, препарати помагали мало. Після Матриця я почала спати нормально, дихання відновилось. Носоглотка прийшла до норми, насморк більше не переходив у набряк. »

Ганзіна Тетяна Іванівна

«Читаючи 4-ту Універсальну Програму, почала сильно кашляти. Я перенесла запалення легень, лікувалась своїми методами, медикаменти організм не переносить. Я читала програму не один, а два рази в день. Симптоми мене покинули.»

Клочкова Ольга Григорівна

«Случился со мной спонтанный пневмоторакс. Кололо під лопаткою, кашель сильний. Врачи сделали оперативное вмешательство, распрямили легкие. Через месяц все повторилось. Врачи предложили операцию. Но я обратился к Вам. Читал Матрицы, сначала поднималась температура, но потом стал отходить гной. Месяц уже гноя нет, общее состояние хорошее.»

Бессонов Олександр Володимирович
Лікування кісток та суглобів
«Були постійні болі у кишківнику. Весною та восени –загострення. Я приймала анаболіки, також турбувало серце та суглоби – поліартрит. Після лікування я не відчуваю серця, тиск 110/80. Шлунок також працює нормально, їм усе. Не могла нормально ходити, радикуліт, плечі боліли, коліна…А коли прочитала Матриці від артриту –можу присідати, нічого не болить. »

Стратій Ярослава Михайлівна

«Пришла настроена скептически. Сначала было сложно поверить, что слово лечит. У меня были сильные обострения поджелудочной железы. Травы и лекарства помогали, но все равно несколько раз в год приступы возникали. А сейчас, после чтения Живого Слова я все ем. Дискомфорта больше нет. Также были проблемы с коленями, гонартроз. Их тоже удалось успешно ликвидировать .»

Островська Тамара Миколаївна

«У мени були проблеми і з сосудами, і з суставами, і з очами. Судини були дуже звужені, були величезні атеросклеротичні бляшки. Через це страждала сітківка очей. Тому спочатку лікар дав мені Матриці на судини. Читання давалося тяжко – було загострення, але потім я читала із задоволенням. »

Кравець Лідія Григорівна

« Очень болели суставы. Не могла ходить. Начала лечиться Живим Словом . Читать было очень тяжело, бросало в пот, поднималась температура. А потом я почувствовала облегчения – я смогла приседать! Через 2 месяца боль ушла, я сейчас много хожу. Еще пролечила хронический бронхит. Дышать мне легче, я больше не задыхаюсь. »

Мірошниченко Лариса Станіславівна

«У сына были проблемы с ножками-дисплазия тазобедренных суставов. А у меня были проблемы с позвоночником. Прочитала Матрицы. Сейчас у меня нет головных болей, спина не беспокоит. А у сына начали искривляться ножки, были боли, ребенок плакал. А после лечения ножки стали ровные, ребенок стал более общительным, бесстрашным- а раньше боялся всего. Также у него было болезненное мочеиспускание. После курса лечения никаких болей нет».

Лісова Аделіна Вікторівна

« В мене була операція на кульшовому суглобі та ускладнення після неї. Я звернувся у Центр Живого Слова, мені дали програму по лікуванню суглобів. Коли я пролікувався 56 днів, вже на 3-4 Матриці я почав ходити. Після закінчення лікування болі не було. Зараз я ходжу нормально»

Корнійчук Анатолій Григорович

«Хворію я давно. Дуже боліли коліна, ноги. Але почали лікувати спочатку серце, судини головного мозку. Тижднями боліла голова, ліки мало допомогали. Ноги не могла зігнути. Без підтримки не могла ходити. Після другої Матриці я відчула полегшення, голова не боліла, а як читала Матрицю на коліна, плакала від болі! Таке було загострення – бо почав відновлюватись кровообіг суглобів! Потім біль покинула мене, зараз коліна не турбують! Я дуже вдячна»

Шиленок Віра Петрівна

«У моєї донечки поставили діагноз – ревматоїдний артрит. Лікарі таке не лікують. Постійно потрапляли до лікаря з підвивихами суглобів ніг. Дитина схудла, почала часто хворіти на ОРЗ. Влітку сталося загострення, дитина не могла ходити, кулачки не згиналися, падав гемоглобін…Я звернулася до Вас за допомогою. Лікування йшло із загостренням, але після курсу суглоби перестали боліти, відновилась рухливість суглобів. Дитина перестала хворіти простудою ».

Чорна Ірина Володимирівна

«У мене був цілий букет. Спершу лікувала камінці у жовчному. Прочитала Матриці, камінь розколовся і почав виходити. На узі підтвердили, що каменя немає. Також пролікувала печінку та підшлункову, зоб у щитовидній був. Через це була слабкість. А зараз я багато ходжу. Також у мене було враження зв’язок плечового суглобу. Були постійні болі, рукою рухати не могла. Читала Матрицю по 4 рази на день Коли прийшла робити знімок у лікарню – лікарі сказали, що усе зажило.

Соломаха Світлана Олександрівна

«Дочка болеет системной формой ревматоидного артрита. Осложнения возникли после прививки. Резко поднималась температура, не могли сбить, ребенок лежал в стационаре. Отеки на коленях, суставах рук…Ребенок принимал Преднизолон, мало двигался. Знакомые посоветовали обратиться в Центр Живого Слова. Пришли курс лечения. Маргарита стала активная, отеки на голеностопах ушли полностью, спит хорошо, хороший аппетит. Лекарства мы больше не пьем. »

Смелянцева Маргарита Юріївна

«Щодня турбував тиск, боліла голова. Також був коксартроз кульшових суглобів. Була 2-га группа інвалідності. Також зір почав падати. Почали лікувальний процесс. Спочатку лікували судини головного мозку. Гіпертонія прошла, болі пройшли, тиск стабілізувався. Таблетки відмінили. До лікування пульс був до 65. А зараз нормальний. Серце працює нормально, задуха покинула. Зір поліпшився, читаю без окулярів.»

Плескач Олександр Сергійович

«Турбували головні болі, гіпертонічні кризи. Тиск був до 180…перебої у серці були. Голова боліла, по 2-3 години у день. Після лікування ритм серця стабілізувався, працездатність нормальна. Також хребет дуже сильно болів, не могла працювати на дачі. А зараз про ці болі я забула! Коліна також не болять. »

Степура Євгенія Микитівна
Лікування шлунково-кишкового тракту
«У мене була проблема з хребтом, я не могла спати. Але два дні почитала Матриці і все пройшло. Також було в мене вживляння імплантату зуба, я читала також Матриці і обійшлася без ліків та обезболюючого. Змінилося відношення до життя, хочеться більше дізнаватися, ставати кращою. Ще лікувала виразку дванадцятипалої кишки. Також почитала 2 Матриці і все пройшло.».

Скрипнікова Любов Леонідівна

«Были проблемы – язвенный колит. Были частые поносы, были камни в почках. Организм полностью разрушался… Врачи сказали, что это не лечится. Принимала препараты, антибиотики. Когда начала лечиться у Александра Владимировича, первым изменением было – мне начали сниться хорошие красивые сны, мне стало спокойно и радостно. Потом постепенно начали снижать дозы лекарств. Появился аппетит, чувствую себя хорошо. Также успешно пролечили мочекаменную болезнь. »

Сазонова Світлана Василівна

«Вперше звернулась у 2006 році. Довго лікувалась препаратами, пила анаболіки. Хворіла з початку 90-х років. Через півроку лікування у Живому Слові позбавилась гастриту та тахікардії. Тиск зараз 110/70. Почуваю себе добре.»

Стратій Ярослава Михайлівна

«У мене був дифузний зоб. Дуже великий. Лікарі пропонували операцію або пити гормони. Мені було дуже погано. Організм не сприймав залізо, я не могла ходити, тільки лежала. Кишківник не працював. Я страдала запорами. Також мене замучав демодекоз –підшкірний кліщ. Зараз я пролікувалася у центрі Живого Слова, забула за кишківник, демодекс та щитовидну. Все пройшло у норму.»

Федоріна Людмила Павлівна

«Были хронические проблеми – аллергический ринит. Заложенность носа, чихание, нечем дышать…Начали лечение . Сразу улучшилось самочувствие, настроение. Состояние носоглотки постепенно улучшилось. Дышу нормально. Также беспокоила поджелудочная –после курса лечения она чувствует себя нормально.»

Мотузова Валентина Миколаївна

«Прийшов я з проблемою предміхурової залози. Лікарі пропонували операцію. Коли прочитав Матрицю, фіброма у простаті зникла. Сечовипускання покращилось, болей нема. Також з дитинства турбували головні болі. Пролікували судини головного мозку. Через певний час головні болі припинилися і вже півтора року не турбують. Також пролікували печінку, підшлункову залозу. Травлення покращилось, їм усе! Але зараз переходжу на живу їжу – намагаюся харчуватися правильно. »

Глод Василь Степанович

«Прийшла у Центр с проблемами желудка и тазобедренными суставами . Болела печень, поджелудочная, не могла нормально кушать. После лечения пищеварение нормализовалось, болей нет. Суставы тоже хорошо подлечились – сейчас могу нормально ходить и приседать-ничего не болит!»

Вінник Раїса Григорівна

«У мене був цілий букет. Спершу лікувала камінці у жовчному. Прочитала матриці, камінь розколовся і почав виходити. На узі підтвердили, що каменя немає. Також пролікувала печінку та підшлункову, зоб у щитовидці був. Через це була слабкість. А зараз я багато ходжу. Також у мене було враження зв’язок плечового суглобу. Були постійні болі, рукою рухати не могла. Читала Матрицю по 4 рази на день Коли прийшла робити знімок у лікарню – лікарі сказали, що усе зажило.

Соломаха Світлана Олександрівна

«Ми довгий час лікувалися у різних закладах. Донька не могла ходити до школи, жалувалась на сильні головні болі та болі у животі. Не знали вже, які спазмолітики їй давати. Дитина не могла вчитись! Покаращення прийшло через місяць читання Живого Слова. Живіт теж більше не болить. Дитина щаслива, і мама, і тато! »

Демченко Людмила Миколаївна, Головко Маргарита Владиславівна

« Турбував мене шлунково-кишковий тракт. Були якісь вібрації, наче кидало, була сухість у роті, знобило. Також були поліпи. Друга проблема – було запалення тройничного нерву – боліло навколо ока на сонце та на холод. Після лікування все дуже гарно, шлунок працює, вночі гарно сплю, запалення також пройшло. »

Хоменко Наталія Іванівна

«У дитини почалися проблеми з кишківником. Закрепи були. Спершу невеликі, а потім по декілька днів. Лікувалися травами . Помагало, але ненадовго. Потім звернулися до Олександра Володимировича. Надійка почала скаржитись на болі у спині. Спершу лікували патологічний лордоз. Зникли закрепи, шлунок працює добре, дитина ходить справлятися щоденно, гарно росте.»

Литвиненко Надія Станіславівна

«Я обратилась в мед. Центр Живого Слова, потому что чувствовала себя ужасно. Думала, что умираю…Высокое давление, страшная бессонница. Был нейроцистит. Сильная боль была. Я не знала что делать! Также страдала геморроем, были проблемы с желудком. Был целый букет! А после лечения – я здоровый человек! Я похудела, я бегаю, хожу. Давление уже год не меряю! Нет повода. »

Ковальова Алла Вікторівна
Лікування очей
«У мене були проблеми і з сосудами, з очима. Розрив сітківки, отслойка. Лікарі поставили штучний кришталик. Після лікування у мене воспалилась уся права сторона обличчя. Судини були дуже звужені, були дуже величезні атеросклеротичні бляшки. Коли читала Матрицю, спершу була температура тиждень, а потім усе пройшло. Зараз нема втоми, працюю кожен день. Почуваю себе добре. »

Кравець Лідія Григорівна

«Був у мене сильний артеріальний тиск. Сильні головні болі, запаморочення. Майже щодня. Лікарі пропонували лікування, яке мене не задовольняло. Пролікувався у Центрі Живого Слова. Тиск нормалізувався, голова не болить. Підлікував серце, мене перестала турбувати брадикардія, задуха пішла, працездатність повернулась! »

Плескач Олександр Сергійович

«30 років тому мене прооперували на праве око. Я погано бачила після того, бо виник рубець. Я мучилась, мала кривий зір. Зараз я практикую Живе Слово, і не тільки на очі. І що ви думаєте, 30 років я мучилась, а тут за пів-року рубець зник! І я нормально стала бачити. »

Зірка Вітошинська

«Я себя чувствовала ужасно, думала, что умираю. Были головные боли, давление 250 на 120 . Бессонница страшная, головокружения. Сплю, а потом сильный всплеск сердца – я просыпаюсь и больше спать не могу. Не спала целые ночи. Беспокоил геморрой. После лечения Живым Словом я нормально сплю, трещина зажила, не принимаю таблетки для пищеварения. Могу нормально есть. Прошел страх, мне нравится жить, нравится двигаться.»

Ковальова Алла Вікторівна

«Були дуже сильні головні болі, проблеми з рухами, мієлопатія, гіпотеріоз. Я погано ходила. Після лікування по щитовидці аналізи гарні, також відновився зір,гострота зору покращилась на 30%. Ще турбував язвенний коліт, постійно були загострення. А зараз я себе відчуваю дуже добре! »

Іванова Людмила Василівна

«У ребенка возникли проблемы со зрением. Упало зрение. Начали уставать глаза, болеть. Мы обратились к Вам. Начали читать Матрицу. Бабушка читала, а Катя слушала. Потом мы проверили снова зрение, и стало по 1-це на каждый глаз. »

Дородна Катерина
Лікування ендокринних органів
«Я багато років лікувалась від полікістозу яєчників. Лікарі таке не лікують, але я почула по телевізору Олександра Володимировича. Полікістоз – це не гострій біль, але є погане самопочуття, ниючі болі, у мене не було місячних по 3-4 місяці. Розвинулась депресія, нічого не хотілося…Я приймала великі дози гормонів. Років 3-4 я так страждала. Було відчуття, що я взагалі не жінка. Після лікування Живим Словом я відразу кинула пити гормони, у мене відновився менструальний цикл, життя наповнилося радістю, і я рекомендую усім жінкам із такими проблемами звернутися до Олександра Володимировича! Дякую йому за все, що він для мене зробив!»

Нестеренко Марія Миколаївна

«У мене був нерегулярний менструальний цикл. В якийсь час воно перервалося і бувало, що не було 40-45 днів…Але от після лікування вже майже 3 місяці цикл регулярний.»

Харачко Вікторія Миколаївна

«Під час менопаузи зі мною стався гормональний сбій. Захворювання щитовидної залози, мене направляли на операцію. Було важко їсти, ковтати їжу. Я прочитала 5 Матриць, і лікарі не повірили – той діагноз, який був, його не стало! Вузли зникли. Також були приступи шлунково-кишкового тракту. Була інфекція. Після лікування всі органи відновились і працюють нормально. Дякую Вам!»

Нікіфорук Світлана Іванівна

« Давление было сильное, сосуды сжимало…После первого курса мне стало лучше. Также аппетит улучшился. Раньше меня с утра поддашнивало, а сейчас нет. Я стала активно работать на даче! А раньше было тяжело. Я даже не могу сказать таких слов, чтобы выразить вам благодарность! »

Цибенко Олена Петрівна

«Турбувала відсутність сил, енергії.. А після Матриць є енергія, я багато працюю. Постійно пила ліки від головного болю. А також була проблема з щитовидною залозою, лікувала хребет та суглоби. Страшенно боліли коліна, а тепер не болять! »

Кукунова Ірини Миколаївна

«Меня мучали головные боли с детства.Пила кучу препаратов. Конечно, доктор выписал мне много Матриц…Я начала читать, и через два месяца головные боли меня покинули. Потом у меня еще болела спина. Тоже с детства. Болела поясница. Ишеорадикулит. После лечения в центре все прошло. »

Тупало Лідія Яківна

«Были проблемы со спиной. Но сначала мы начали лечить сосуды головного мозга. Лечение проходило непросто, бросало в пот. Но потом появилась энергия и силы. Дальше я лечила гипофиз и аутоиммунный тиреоидит. После лечения чувствую себя хорошо, большое Вам спасибо и успехов! »

Ніколаєнко Валентна Павлівна

«Я звернулась з проблемою голови. Але спершу я читала Матриці на судини головного мозку. А стан у мене був такий, що по 10 днів були головні болі, сонливість, втома. Після 3-х лікувальних Матриць втома зникла, голова не болить. Також я пролікувала серце та щитовидну, пройшла задуха, тахікардія. Дякую Вам. »

Штефан Ганна Сергіївна

«У мене вже дійшло до того, що я пів-року просто лежала біля телевізору та готувалася помирати, така була слабкість. Хронічний арахноїдит, синдром хронічної втоми. Ми почали працювати, я відчувала зміни буквально з перших днів читання Матриць. Я відчувала енергію, поновлення сил. Через 5 місяців я вже у Буковелі каталась на лижах.»

Дзюмка Любов Іванівна

«Потрапила в реанімацію, через кожні 20 хвилин була рвота. Лікарі зробили обстеження, нічого не виявили. Тиждень не спала, не могла їсти. Прямо з лікарні привезли до Олександра Володимировича. Виписали три Матриці для лікування гіпофізарної недостатності та діенцефального синдрому, почала читати, спершу була сильна рвота. Після того заснула, позивів рвоти не було, на 4 день змогла їсти. »

Козороз Алла Олександрівна

«У мене був дифузний зоб. Дуже великий. Лікарі пропонували операцію або пити гормони. Мені було дуже погано. Організм не сприймав залізо, я не могла ходити, тільки лежала. Кишківник не працював. Я страдала запорами. Також мене замучав демодекоз –підшкірний кліщ. Зараз я пролікувалася у центрі Живого Слова, забула за кишківник, демодекс та щитовидну. Все пройшло у норму.»

Федоріна Людмила Павлівна

«Був у мене дуже важкий стан. Дуже боліла голова, падав тиск. Я читала Матриці, і мій стан став поступово поліпшуватись. Разом із тим покращувався стан підшлункової залози, хоча я не брала на неї Матриці! Також лікувала щитоподібну залозу та хребет, більше він не болить, працюю біля хати. »

Зелененко Олена Володимирівна

«Боліла спина, кожен день, підіймався тиск. Що тільки не робила, нічого не допомагало. Лікувала спершу всі органи, лікування давалося важко. Але я продовжувала, і через 9 місяців після початку лікування перестала боліти спина. Зараз працюю на дачі, все роблю .»

Соколова Лариса Василівна

« Я приїхала із проблемами кровообігу судин головного мозку, щитоподібною залозою та фіброміомою. Був шум у вухах, тиск 200. Коли читала Матриці, тиск відновився до 150/100. Також турбувала пітливість, у щитовидці були вузли. Після Матриць на щитовидну два вузли розсмокталися, а самий великий зменшився. Матка зменшилась в три рази, залишився лише один вузол. Зараз почуваю себе здоровою та повноцінною.»

Волошина Лариса Григорівна

«У мене був тіреотоксикоз. Вироблялося багато гормонів. Я відчувала слабкість, тиск підіймався. Я не могла пройти 100 метрів, треба було зупинятися. Розпочала лікування і зараз почуваю себе добре. Тиск 130/80. Повернулася сила та працездатність.»

Прянікова Катерина Петрівна
Реалізація Мрій
«Живе Слово почала практикувати три роки тому. Я вчилася, потрібно було здавати екзамени. Я почала читати Живе Слово, і по екзаменам отримала 4-ки та 5-ки. А раніше отримувала трійки. Я задоволена, знання даються легше. Також у мене не складалося з життям, з роботою. Мене оточували не дуже добрі люди, і я всі кошти мусила віддавати їм. Не могла відмовити. А зараз у мене з’явилось багато гарних друзів, які навпаки, можуть допомогти мені. У мене багато енергії, хочеться працювати.»

Припатень Наталія Валеріївна

«Поначалу я лечила сосуды головного мозга и щитовидную железу. Вместе с улучшением здоровья я еще направила всю энергию Живого Слова на свое хобби – это собаки. У нас был щенок, я им очень занималась и хотела, чтобы он победил на выставке. Мы готовились, а также я читала Матрицу для победы на чемпионате мира. Читала я ее почти месяц. Я не ожидала, но моя собака заняла1-е место ! Моя мечта сбылась, и я очень рада!»

Строгалова Зоя Василівна

«Коли ми почали читати Живе Слово, я звернула увагу, що моя кімнатна рослина –Золотий Вус-почала дуже активно рости та пускати відростки. Всі ці відростки тяглися не до вікна, як завжди, а у протилежний бік! В сторону кімнати, де чоловік читав Живе Слово! Також весною я висаджую перці. Коли вони созріли, я помітила, що знову таки, усі перці тягнуться у сторону кімнати! Це фантастика! Я була дуже здивована і ще раз переконалася у силі та Світлі Живого Слова. »

Москалець Лілія
Лікування органів, вражених цукровим діабетом
«У меня долго были большие проблеми с почками, постоянно присутствовал двусторонний пиелонефрит. Я падала в обморок в маршрутках, не хватало воздуха. Также врачи виявили сахарный диабет. В процессе чтения Матриц я забеременела. Врачи в больнице сказали, что я не выношу ребенка и предложили сделать аборт. Во время чтения Матрицы все анализы пришли в норму, я выносила ребенка, сделали кесарево. Ребенок месяц был в больнице, родился 7-ми месячным, набрал вес, сейчас это абсолютно здоровый ребенок! Спасибо Александру Владимировичу! »

Ледвич Ольга Володимирівна

« У меня было несколько заболеваний. И сосуды головного мозга, остеохондроз, сахарный диабет. После лечения я уже не пью таблетки, сахар в норме, суставы тоже стали лучше, а сейчас я сплю и на правом и на левом боку, болей нет. Раньше я теряла сознание, а сейчас чувствую себя отлично. »

Плетньова Ніна Аркадіївна

«Поставили діагноз цукровій діабет. У Центрі Живого Слова я спочатку лікував судини головного мозку. Прочитав три Матриці на хребет. Ногу не тягну більше. Також була гангрена на пальці нозі, після прочитання Матриць рана почала затягуватись. З’явилась більша працездатність, зникли головокружіння»

Галанцев Геннадій Миколайович

«У меня была ангеопатия на фоне сахарного диабета. Также беспокоило сердце, задуха, приступы стенокардии. Постоянные головокружения беспокоили, утрата ориентации. После лечения я начал совсем по другому себя чувствовать. Я ходил 6 км, и не чувствовал сердца. Улучшилась острота зрения. »

Прудков Валерій Миколайович

«За допомогою Живого Слова вилікував багато хвороб.Я читав Матрицю більше, ніж два рази на день. Зараз я контролюю свій цукор сам, без допомоги лікарів. Також змінилося обличчя, знайомі кажуть, що я помолодшав.Читав Матрицю на коліно, зараз можу підійматися по сходам без проблем.»

Коробко Борис
Щасливе материнство
«Я не могла завагітніти 15 років.. Причиною був ендометріоз. Лікарі хотіли прибирати труби. У Олександра Володимировича мені вдалося ліквідувати цю проблему і я завагітніла і народила.. Також ми прибирали проблему із хребтом. »

Коломієць Інна Миколаївна

« Коли почалися схватки, я зразу не зрозуміла – бо у цей час розбирала новорічну ялинку. Не було сильних болей, я відчувала себе нормально. У пологовому будинку я буквально за годину народила дитинку. Не було абсолютно ніяких втручань,дитинка перший місяць дуже плакала, Олександр Володимирович дав Матрицю на головний мозок – зараз дитина спокійна.»

Тучапець Вікторія Володимирівна

«Коли я завагітніла, я продовжувала читати Матриці Живого Слова, якими користувалася до вагітності, щоб позбавитися ряду проблем. Мій чоловік вдома читав Матриці для гармонійної вагітності. Але він мене не зрозумів та читав замість 2-х раз – набагато більше. Мене трусило, так проявлялась дія Матриць. Але через пару годин я народила, дитинка зразу закричала, усе відбулося благополучно.»

Карпова Аліна Вікторівна

« У доктора Филатовича я лечила вегетосусудистую дистонию. Вылечила, и мы с мужем решили забеременеть. Беременность прошла благополучно, все анализы в норме. Я родила здоровую девочку быстро и без осложнений »

Охріменко Галина Іванівна

«У меня долго были большие проблеми с почками, постоянно присутствовал двусторонний пиелонефрит. Я падала в обморок в маршрутках, не хватало воздуха. Также врачи виявили сахарный диабет. В процессе чтения Матриц я забеременела. Врачи в больнице сказали, что я не выношу ребенка и предложили сделать аборт. Во время чтения Матрицы все анализы пришли в норму, я выносила ребенка, сделали кесарево. Ребенок месяц был в больнице, набрал вес, сейчас это абсолютно здоровый ребенок! Спасибо Александру Владимировичу! »

Ледвич Ольга Володимирівна

«Я 4 года была на гормонах после операции. Менструации шли нерегулярно, у меня еще оставался один узел –фиброма матки. Начала лечение, лечить ендометриоз и восстанавливать менструальный цикл. С 5-го месяца менструация восстановилась и я забеременела. Беременность протекала очень хорошо, хоть и сделали кесарево, но ребенок родился абсолютно здоровый.»

Захаренко Леся Вікторівна

«Роди начались в 12 часов ночи. Села в машину и своим ходом поехала в родом. Сильных болей не было, сами роды прошли хорошо, я родила за 40 минут. Моя мама параллельно дома читала для меня Матрицу для благополучных родов. Также хочу отметить, что во время беременности понизился гемоглобин. Я попросила у доктора матрицу – и буквально через неделю гемоглобин был в норме, без приема вспомогательных витаминов.»

Горбенко Оксана

« Я хотіла народити сина. Прийшла до Олександра Володимировича, щоб він мене оглянув. Він дав мені почитати Матриці, бо виник вузол на щитовидці. Вичитала Матриці, вилікувала залозу, зараз вузла немає. А далі – я отримала Матриці для того, щоб гарно пройшли пологи. У день пологів в моєму організмі з’явилися дивні відчуття! Якесь навіть певне еротичне збудження! Коли я приїхала до пологового будинку, медсестра сказала, що у мене повним ходом ідуть пологи! Я здивувалась, бо ніяких больових відчуттів не було. Я народила сина, усе пройшло дуже добре, я б цілу футбольну команду могла б так народити! Жінок лякаюсь, що пологи – це неприємно – але це все зовсім по іншому може бути!Ще щасливе материнство. »

Мостова Надія

Вітання

Вихід з кризової ситуації!

Чи буде мій подих
Останнім, як подвиг
Для серця, що, схоже
Собі не поможе –
Давалось те знати
Лиш украм* Аратти
Щоб їхня прапоміч
З Аратти ПРАпоміч
Недугу настигла,
Мене Філатович
До Слова Подвигне,
Мов землю остиглу
Під Сонце нагріте –
Світ Серця тепліший
Ранкового Світу,
Що Серцю РАдіший
За ніч пережиту.
Не подихом кволим,
А Духом Арійським
Відновлює Слово
Серця українські –
Вони би щосили
Його боронили!

*-Укра (санскрит): Ук -мудра, Ра – міцна Духом Людина

Володимир Палажченко
22.10.2020 року

Щиро вітаю Олександра Володимировича з особистим святом – з Днем народження!
Світла, Миру, Любові, Добра Вам!
Бажаю міцного здоровья, творчої наснаги, будьте завжди щасливим і життерадісним!!!

Лариса Калашник

Найщиріші вітання Народному Лікарю Олександру Володимировичу Філатовичу з Ювілеєм!
Здоров‘я , здоров‘я й здоров‘я бажаю! Дякуємо Вам, Лікарю!!!

Таня Шевенок-Горбенко

Шановний Олександре Володимировичу! Щиро вітаю Вас зі славним ювілеєм – Днем Народження! Зичу міцного здоров”я та подальших успіхів у Вашій благородній справі. Ви як автор унікальної методики інформотерапії “Живе слово” даруєте багатьом шанс на виліковування від недуг та можливості повернення до нормального життя. Тисячі Вам висловлюють ПОДЯКИ за талант, чуйне ставлення та неперевершений оптимізм. З листопада 2010 року, відвідавши Ваш Центр вперше, відчув у потаємних закутках моєї душі, що справді допоможете. Так і сталося. Сподіваюся, що у Вашому професіоналізмі переконаються нові відвідувачі Центру, тоді як “старожили” (скромно зараховую й себе до їх числа) продовжуватимуть працювати з Вашими матрицями. Низький уклін Вам.

Володимир Красильчук

ШАНОВНИЙ ОЛЕКСАНДРЕ ВОЛОДИМИРОВИЧУ!

З Ювілеєм поздоровляємо
І сердечно Вам бажаємо
100%, Якісного Успіху,
Радісної, Творчої Вдачі,
Повноцінного Здоров’я!

Багато рокíв Ви на варті здоров’я
Доктор від Бога – лікування достойне !
Живе Слово – це Світло
в оздоровленні триєдиної
суті людської!

За це Вам бажаємо світлої долі,
Запалу, енергії, сили доволі.
На тернистих шляхах лікувальної ниви
Будьте завжди професійно щасливі!

Творчого пошуку, Віри й Наснаги,
Підтримки Творця і Людської поваги !!!

З Великою Шаною до Вас !!!
Від Багатотисячної спільноти
Ваших вдячних пацієнтів !!!

Комар Юрій Миколайович

Проходила лікування шийного відділу хребта в 2004р. томографія підтвердила покращення. В 2016р лікувала алергію матрицями ЖИВОГО СЛОВА . результат позитивний. Мій чоловік також лікувався в оздоровчому центрі Філатовича.Його позитивний відгук був опублікований раніше. Щиро вдячні Олександру Володимировичу.СЕРДЕЧНО ВІТАЄМО ЙОГО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!Бажаємо йому успіхів в його благородній праці по оздоровленню однодумців.

Тетяна Маначинська